Οργανωτική Δομή

ΜΕΛΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ ΠΑΡΑΤΑΞΗΣ

ΖΕΚΕΝΤΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, Πρόεδρος
ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ, Γενικός Γραμματέας
ΜΟΛΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, Α’ Αντιπρόεδρος
ΤΟΥΡΑΛΗΣ-ΣΜΥΡΝΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ, Β’ Αντιπρόεδρος – Υπεύθυνος Οργανωτικού
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ, Υπεύθυνος Οικονομικού
Μέλη:
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΖΗΣΙΜΟΣ
ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΒΕΡΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΓΚΟΝΤΟΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΑΡΗΣ
ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
ΜΠΑΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΤΗΝΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΕΤΡΗΣ APΓYPIOΣ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΤΡΑΓΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΨΑΡΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

 

ΜΕΛΗ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟΥ

Γεν. Γραμματέας: ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Β΄ Αντιπρόεδρος: ΤΡΑΓΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
Μέλος: ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

ΜΕΛΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗΣ ΤΩΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΩΝ ΤΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟΥ


ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΖΗΣΙΜΟΣ
ΑΔΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΔΡΙΑΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΚΛΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΓΚΟNΤΟΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΖΕΚΕΝΤΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΚΛΕΙΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΟΚΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΛΑΠΑΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΜΑΛΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΕΤΑΞΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΟΙΡΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΟΛΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΜΠΑΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΝΑΖΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΠΑΣΧΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΠΑΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΕΤΡΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ
ΠΙΤΣΙΛΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΡΟΥΜΑΝΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΣΗΜΑΝΔΗΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΙΣΑΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΤΟΥΡΑΛΗΣ-ΣΜΥΡΝΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΤΡΑΓΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΤΣΙΑΜΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΨΑΡΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ


ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΑΝΩΤΑΤΟΥ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟΥ

ΠΑΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΙΣΗΓΗΤΕΣ ΤΟΥ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΓΚΛΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΠΑΣΧΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΔΟΜΗ

ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΙΚΟ 1ου ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΥ ΘΡΑΚΗΣ

ΛΑΠΑΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ- ΡΟΔΟΠΗ
ΚΑΡΑΛΕΞΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΡΟΔΟΠΗ
ΠΟΛΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ – ΡΟΔΟΠΗ
ΚΑΛΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ – ΞΑΝΘΗ
ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ – ΞΑΝΘΗ
ΓΡΗΓΟΡΑΙΝΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ – ΕΒΡΟΣ
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ – ΕΒΡΟΣ

ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΙΚΟ 3ου ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΚΟΚΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΑΓΑΙΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΑΝΘΡΑΚΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΚΙΛΚΙΣ
ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΚΟΛΛΙΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΜΕΛΙΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΝΑΖΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΝΙΚΑ ΑΙΝΤΑ – ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΙΚΟ 10ου ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΒΟΡΕΙΟΔΥΤΙΚΗΣ ΠΕΛΟΠΟΝΗΣΣΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΜΟΙΡΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ -ΑΧΑΙΑ
ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ – ΑΧΑΙΑ
ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ) – ΗΛΕΙΑ
ΕΛ-ΑΝΥ ΝΤΙΑ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ – ΑΧΑΙΑ
ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΑΧΑΙΑ
ΛΑΛΑΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΑΧΑΙΑ
ΣΚΟΥΝΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΗΛΕΙΑ
ΣΟΥΦΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ
ΣΩΡΡΑΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ – ΑΧΑΙΑ
ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΑΧΑΙΑ

ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΙΚΟ 14ου ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ

ΓKΛAKAΣ BAΓΓEΛHΣ – ΣYNTONIΣTHΣ – HPAKΛEIO
MAYPOMMATAKHΣ NIKOΣ – HPAKΛEIO
KAMΠOYPAKHΣ MANΩΛHΣ – HPAKΛEIO
ΓKOΓKOΛOΣ ΓIΩPΓOΣ – HPAKΛEIO
TΣAΓKAPAKHΣ ΓIΩPΓOΣ – HPAKΛEIO
KAΛΛEPΓH MAPIA – HPAKΛEIO
ΛAMΠPAKHΣ APHΣ – HPAKΛEIO
XPIΣTOΔOYΛAKHΣ ΠAYΛOΣ- ΛAΣHΘI
ΠAΠAΔAKHΣ ΓIANNHΣ – ΛAΣHΘI

ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΙΚΟ 15ου ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ

ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ – ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ-ΧΑΝΙΑ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ-ΡΕΘΥΜΝΟ
ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ -ΡΕΘΥΜΝΟ
ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -ΡΕΘΥΜΝΟ
ΞΕΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ -ΧΑΝΙΑ
ΣΧΟΥΛΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑ-ΧΑΝΙΑ
ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΗ ΕΛΠΙΔΑ-ΧΑΝΙΑ
ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ- ΧΑΝΙΑ
ΨΑΡΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΗΣ- ΧΑΝΙΑ